آشنایی با دستگاه پخت نان نیکان پخت

گروه تولیدی صنعتی نیکان پخت گلکار با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در عرصه صنعت، توانسته است با توکل بر خداوند متعال و حسن نیت در فعالیت خود یکی از بهترین برندهای حاضر در عرصه تولید دستگاه های پخت نان در کشور در سال های اخیر را تشکیل دهد. این شرکت با به کارگیری نیروهای مجرب و آموزش دیده توانسته است دستگاه های موجود را با طراحی های خاص تولید کند. به طوری که اتلاف انرژی و حرارت را به حداقل رسانده و باعث سهولت بسیار زیاد برای کار کردن شاتر نانوایی را مهیا کرده است.

چرا نیکان پخت ؟

همچنین این شرکت با به کارگیری از بهترین ابزار، وسایل و دستگاه ها و مصالح و متریال درجه یک موجود در بازار کار توانسته است، دستگاه هایی خود را با 12 تا 18 ماه گارانتی و 18 ماه خدمات پس از فروش به بازار عرضه کند. دستگاه های تولید شده در این شرکت با توجه به نیاز و درخواست مشتری تولید شده و هر گونه تغییر در ساختار و مدل دستگاه ها به سفارش مشتری برای شرکت امکان پذیر می باشد. ساختار دستگاه به صورت دو جداره ورق پوشیده شده از پشم سنگ سَرباره (شرکت ذوب آهن اصفهان ) که به صورت پَنِل در دیواره های دستگاه و سقف دستگاه کار شده است و اطراف دستگاه به صورت کامل با روکش استیل پوشیده شده که این عملکرد فوق العاده باعث عایق بندی بسیار قوی و شکیل تر شدن دستگاه می شود.

همکاری با نیکان پخت

این شرکت با توجه به کیفیت محصولات تولید شده خود موفق به دریافت لوح استاندارد از سوی شرکت ملی استاندارد شده است که خود این مطلب نشانه ای از صداقت در گفتار و عملکرد بسیار خوب این شرکت در تولید محصولات با کیفیت را دارا می باشد.در پایان لازم به ذکر است که شرکت نیکان پخت گلکار از کلیه همکاران و فعالان در این عرصه دعوت به  همکاری و آماده پذیرش نمایندگی در سراسر کشور می باشد

دستگاه های گردان حرارت غیر مستقیم نانوایی را ببینید.