قابل توجه کلیه نانوایان آزاد پز کشور

اطلاعیه جدید برای نانوایان آزاد پز را بخوانید.

در سایت نیکان پخت که تولید کننده دستگاه های اتوماتیک پخت نان است سعی می شود تمام اطلاعات و اخبار معتبر مربوط به رسته نانوایی جمع آوری شده و در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

سهمیه روزانه آرد برای هر نانوایی 10 کیسه هست و با پخت همین 10 کیسه هم دخل و خرج نانوایی‌ها با هم تطابق ندارد اما با افزایش تعداد نانوایی‌ها، تعداد مشتریان هر واحد کاهش یافته است و کاهش تعداد هم منجر به کاهش پخت نان شده است. شاید هر نانوایی روزانه 6 تا 7 کیسه آرد پخت کند که این میزان پخت قطعا جوابگوی هزینه‌های تولید نیست. قیمت هر کیلو آرد یارانه‌ای نان سنگک  حدود 805 تومان  و هر کیلو گندم برای آرد 665 تومان است.  برخی از مردم تیرگی و برخی روشنی و تعدادی وزن نان و برخی ماندگاری نان را عامل کیفیت نان می‌دانند در حالی که از نظر صنفی کیفیت نان به مواد اولیه آن بر‌می گردد و نان با کیفیت نانی است که در هنگام خوردن در دهان ترد باشد.

قابل توجه کلیه نانوایان آزاد پز کشور

اتحادیه نانوایان اصفهان
کلیه نانوایان آزاد پز ،دارای پروانه و دارای پرونده در دست اقدام در اتحادیه ،هرچه سریعتر با مراجعه به یکی از شعب بانک سپه اقدام به گشایش حساب سپید نمایید . و با دردست داشتن شماره حساب جدید و مدارک شناسایی جهت ثبت نام در سامانه خرید آرد شخصاً به اتحادیه مراجعه نمایندضمناً ارائه شماره تلفن همراه مربوط به خود شخص الزامی است.
از اول آذر ماه به کسی که عضو اتحادیه شهر خود نباشد هیچ کارخانه ای آرد نمی دهد مگر آسیاب سنتی های محلی.

با انواع دستگاه پخت نان آشنا شوید.